Idea

Filmowe premiery w Twoim mieście!

Kochasz kino i chciałbyś zobaczyć najnowsze premiery na wielkim ekranie? To możliwe dzięki Fundacji Polska Bezgotówkowa!

Odwiedzamy miejscowości, w których na co dzień nie ma kina i otwieramy nowoczesną salę kinową. Dzięki naszej wizycie możesz oglądać najnowsze filmowe premiery. Wszystkie seanse odbywają się z wykorzystaniem nowoczesnych technologii kinowych, przy użyciu profesjonalnego sprzętu projekcyjnego, zapewniającego najwyższą jakość obrazu i dźwięku. Zapraszamy na wspaniałą rozrywkę i spotkania z gwiazdami wielkiego ekranu. Zaproś przyjaciół na seans filmowy i przeżyj niezapomnianą przygodę.

Sprawdź, kiedy odwiedzimy Twoje miasto: filmowobezgotowkowo.pl/trasa_kina

 

Żyj filmowo, płać bezgotówkowo!

Ogólnopolska akcja pod hasłem „Żyj filmowo, płać bezgotówkowo!” – realizowana we współpracy z Fundacją Polska Bezgotówkowa – została zainicjowana w odpowiedzi na potrzebę upowszechniania kultury oraz edukacji w zakresie finansów cyfrowych. Projekt skierowany jest do mieszkańców mniejszych miejscowości, w których na co dzień nie ma dostępu do kina.

– Bezgotówkowe Kino Objazdowe to doskonały przykład edutainmentu. Realizowane przez nas działania odpowiadają na istotną potrzebę społeczną – dostarczają rozrywkę na wysokim poziomie tam, gdzie jej brakuje i jednocześnie zwiększają tak ważne dzisiaj kompetencje cyfrowe i finansowe przedsiębiorców oraz obywateli. W projekt aktywnie włączyły się urzędy miast i lokalne ośrodki kultury. Partnerstwo z lokalnymi włodarzami i instytucjami jest istotne dla prowadzonych aktywności, gdyż zwiększa dotarcie i zaangażowanie mieszkańców oraz pozwala na szerszą promocję wydarzeń – komentuje Joanna Erdman, prezes zarządu Fundacji Polska Bezgotówkowa.

Fundacja Polska Bezgotówkowa prowadzi szeroko zakrojone działania edukacyjne z zakresu promocji innowacyjnych form płatności zarówno wśród przedsiębiorców, jak i konsumentów. W ramach tego projektu wszyscy widzowie Bezgotówkowego Kina Objazdowego będą mogli zapoznać się z ciekawymi materiałami z zakresu płatności bezgotówkowych.

Atrakcyjne ceny biletów, rabaty dla grup zorganizowanych oraz zniżki dla studentów i seniorów to tylko niektóre benefity. Organizatorzy przewidzieli również specjalne korzyści dla widzów, korzystających z płatności online lub przy użyciu karty, telefonu lub zegarka, zarówno w przedsprzedaży, jak i w kasie przed seansem.

Wszyscy, którzy podczas zakupu biletów normalnych i ulgowych oraz zestawów w barku kinowym zapłacą bezgotówkowo, otrzymają zniżkę 10%! Szczegóły promocji dostępne są w regulaminie.

Dodatkowo, przed ośrodkami kultury pojawi się specjalny kamper, a w nim – mobilne biuro Fundacji Polska Bezgotówkowa, w którym będzie można uzyskać profesjonalne informacje w zakresie płatności bezgotówkowych oraz dowiedzieć się, jakie programy wsparcia dla przedsiębiorców realizuje Fundacja.

Ceny biletów: normalny 20 zł, ulgowy 18 zł, grupowy 16 zł.

Bilety do kupienia na stronie: www.FilmowoBezgotowkowo.pl

Polub nas na Facebooku: @FilmowoBezgotowkowo

Więcej informacji o Fundacji: www.PolskaBezgotowkowa.pl