„Diuna: Część druga”, czyli jeden z najbardziej oczekiwanych filmów roku, dołącza do naszego repertuaru! 

1
marca

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak będziemy dokonywać płatności w przyszłości? Możliwe, że odpowiedź na to pytanie znajdziecie w najnowszej ekranizacji futurystycznej powieści Franka Herberta. Jedna z najciekawszych form płatności opisanych w literaturze sci-fi układa podział sił w galaktycznym imperium stworzonym w serii "Diuna". Jak wygląda i czym się charakteryzuje zobaczycie na ekranie Bezgotówkowego Kina Objazdowego.

Premiera "Diuna: Część Druga" wzbudziła ogromne emocje wśród fanów. Produkcja zebrała entuzjastyczne recenzje, a krytycy nazywają ją arcydziełem gatunku. Podkreślają, że to jeszcze lepszy film niż pierwsza część "Diuny". Zachwycają imponujące efekty specjalne, reżyseria Villeneuve'a i kreacje aktorów. 

Timothée Chalamet, Zendaya, Austin Butler i Florence Puth olśnili talentem aktorskim. Ich gra jest chwalona jako jedna z najlepszych w filmach sci-fi. „Diuna: Część druga" to filmowa uczta i jedno z najważniejszych wydarzeń kinowych 2024 roku. Villeneuve stworzył arcydzieło, które na długo pozostanie w pamięci widzów. Już teraz typowane jest do licznych Oscarów. "Diuna: Część druga" to obowiązkowy punkt dla wszystkich fanów kina!

Listę odwiedzanych miast i bilety znajdziesz na naszej stronie: https://filmowobezgotowkowo.pl/trasa_kina

Pozostałe aktualności