Ruszyliśmy z drugą edycją Bezgotówkowego Kina Objazdowego! 

30
stycznia

Ruszyliśmy z drugą edycją Bezgotówkowego Kina Objazdowego! Cała trasa w lutym dostępna na stronie: https://filmowobezgotowkowo.pl/trasa_kina

Bezgotówkowe Kino Objazdowe to największe filmowe hity w Twoim mieście! Podczas wizyty na jeden dzień lokalny ośrodek kultury zamienia się w profesjonalną salę kinową, a kino przywiezie swój duży ekran i świetne nagłośnienie. Filmowymi nowościami możecie delektować się z rodziną i przyjaciółmi chrupiąc pyszny popcorn i popijając napojami z grupy The Coca-Cola Company. Seanse odbywają się przez cały dzień, a obecnie w repertuarze znajdują się: bijąca rekordy frekwencji "Akademia Pana Kleksa", zachwalany przez widzów i krytyków ostry jak szabla "Kos" oraz komediowy hit "Baby boom, czyli Kogel Mogel 5".

Bilety na seanse możecie kupić zarówno w przedsprzedaży online, jak i w dniu przyjazdu kina w kasie przed wejściem na salę. Pamiętajcie, każdy kto zakupi bilet bezgotówkowo - online za pośrednictwem strony www.filmowobezgotowkowo.pl lub za pomocą karty, telefonu lub zegarka w kasie kina - otrzyma na niego 10% zniżki.

Wspólnie z Fundacją Polska Bezgotówkowa kierujemy specjalne zaproszenie do osób prowadzących własny biznes. Przed seansem koniecznie odwiedź mobilne biuro fundacji i skorzystaj z wiedzy i doświadczenia ekspertów finansowych.

Żyj filmowo, płać bezgotówkowo!

Pozostałe aktualności