II edycja Bezgotówkowego Kina Objazdowego w trasie!

8
stycznia

Żyj filmowo, płać bezgotówkowo!

Już 29 stycznia 2024 r. rozpocznie się II edycja Bezgotówkowego Kina Objazdowego, którego partnerem strategicznym jest Fundacja Polska Bezgotówkowa. Akcję realizowaną pod hasłem „Żyj filmowo, płać bezgotówkowo!” zainicjowano w odpowiedzi na potrzebę edukacji w zakresie finansów cyfrowych oraz upowszechniania kultury wśród mieszkańców mniejszych miejscowości, w których na co dzień nie ma dostępu do kina. Jest to akcja skierowana również do lokalnych przedsiębiorców. Z myślą o nich przygotowano mobilne biuro Fundacji, w którym można uzyskać szczegółowe informacje na temat możliwości akceptacji płatności oraz dowiedzieć się, jakie programy wsparcia dla małych firm realizuje obecnie Fundacja.

- Naszym zadaniem jest przede wszystkim wspieranie przedsiębiorców w prowadzeniu ich biznesów, zwłaszcza w tak trudnym czasie. Dodatkowym działaniem jest edukacja lokalnych społeczności w zakresie korzystania z cyfrowych form płatności. Wiemy, z jakimi wyzwaniami muszą mierzyć się na co dzień. Dzisiaj oferowanie wysokiej jakości usług to nie jedyny czynnik decydujący o przewadze konkurencyjnej. Coraz bardziej liczą się dodatkowe udogodnienia dla klientów: jak szybkość, wygoda, wybór – np. w zakresie metod płatności. Gorąco zachęcam przedsiębiorców do korzystania z wiedzy i doświadczenia ekspertów, którzy opowiedzą więcej na temat korzyści płynących z wdrożenia cyfrowych form płatności – komentuje Joanna Erdman, prezes zarządu Fundacji Polska Bezgotówkowa.

W ramach filmowej trasy po Polsce, przed ośrodkami kultury w każdej odwiedzanej miejscowości pojawi się nowoczesny kamper, a w nim mobilne biuro Fundacji i jej partnerów. Przedsiębiorcy będą mogli na miejscu skorzystać ze wsparcia Programu Polska Bezgotówkowa, podpisując umowę na bezpłatną instalację terminala płatniczego i pokrycie kosztów jego użytkowania przez pierwsze 12 miesięcy, do osiągnięcia obrotu na poziomie 100 tys. zł. Dodatkowo, osoby, które odwiedzą kamper i zostawią wizytówkę otrzymają voucher na bezpłatny popcorn.

Więcej informacji na www.filmowobezgotowkowo.pl/dla_firm.

Zapraszamy do kina – trasa i repertuar

Bezgotówkowe Kino Objazdowe rozpocznie swą trasę w Jabłonowie Pomorskim, w powiecie brodnickim. Na filmowej trasie znajdą się również: Chełmża, Golub-Dobrzyń, Oborniki, Duszniki Wielkopolskie, Skwierzyna, Gubin, Słońsk, Witnica, Kościan, Wołów, Szprotawa, Syców, Strzelce Opolskie, Piława Górna i Lądek Zdrój. Mieszkańcy będą mogli obejrzeć najnowsze premiery kinowe. W repertuarze znajdzie się m.in. nowa ekranizacja powieści Jana Brzechwy Akademia Pana Kleksa w reżyserii Macieja Kawulskiego, z Tomaszem Kotem w roli słynnego Ambrożego Kleksa oraz Piotrem Fronczewskim, który wcielił się w tajemniczego Doktora. To doskonała propozycja zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych kinomanów. Dla wszystkich wielbicieli komedii na dużym ekranie pojawi się Baby boom, czyli Kogel Mogel 5 – dalsza część zabawnej historii o rodzinach Wolańskich i Zawadów. W kontynuacji słynnej serii nie zabraknie zaskakujących zwrotów akcji i wyrazistych postaci zagranych przez aktorów znanych z poprzednich części, m.in.: Macieja Zakościelnego, Katarzynę Skrzynecką, Aleksandra Hamkało i Nikodema Rozbickiego. Kolejna wyjątkowa propozycja to nagrodzony na festiwalu w Gdyni KOS w reżyserii Pawła Maślony - film kostiumowy opowiadający o dziejach Tadeusza Kościuszki. To ostra jak szabla, wypełniona wartką akcją i emocjami opowieść o powrocie do Polski bohatera, który zorganizuje powstanie. W rolach głównych plejada gwiazd polskiego kina m.in.: Jacek Braciak, Agnieszka Grochowska i Robert Więckiewicz. Więcej informacji na www.filmowobezgotowkowo.pl/repertuar

Niespodzianki i rabaty na bilety

Dla wszystkich fanów kina i widzów, którzy dokonają płatności na stronie internetowej www.filmowobezgotowkowo.pl  lub kartą, telefonem czy za pomocą zegarka w kasie kina oraz w barku kinowym, przewidziano 10% zniżkę na bilety i zestawy kinowe. W ten sposób organizatorzy zachęcają do wcielania w życie hasła: Żyj filmowo, płać bezgotówkowo! Proponują również rabaty dla grup zorganizowanych oraz niższe ceny dla studentów i seniorów.

Rozrywka z edukacją czyli edutainment w kinie

Fundacja Polska Bezgotówkowa prowadzi szeroko zakrojone działania edukacyjne z zakresu promocji innowacji finansowych, zarówno wśród przedsiębiorców, jak i konsumentów. W ramach projektu, wszyscy widzowie Bezgotówkowego Kina Objazdowego będą mogli zapoznać się z ciekawymi materiałami edukacyjnymi. Przed wszystkimi seansami dla przedszkoli i szkół emitowane będą krótkie filmiki edukacyjne z zakresu nauki o finansach i podstawach przedsiębiorczości.

Do wakacji Fundacja planuje odwiedzić ponad 50 miejscowości w całym kraju, dostarczając mieszkańcom wiedzę na temat finansów cyfrowych i płatności bezgotówkowych oraz rozrywkę na najwyższym poziomie.

 

Ceny biletów: normalne 20 zł, ulgowe 18 zł, grupowe 16 zł

Bilety do kupienia na www.FilmowoBezgotowkowo.pl

Polub nas na Facebooku @FilmowoBezgotowkowo

Więcej informacji o Fundacji na: www.PolskaBezgotowkowa.pl 

 

Organizator: Outdoor Cinema

Partner strategiczny: Fundacja Polska Bezgotówkowa

Partnerzy: PKO Bank Polski, mBank, Bank Spółdzielczy w Białymstoku, Bank Spółdzielczy w Brodnicy, Bank Spółdzielczy Duszniki, Bank Spółdzielczy w Dzierżoniowie, Bank Spółdzielczy w Gniewie, Bank Spółdzielczy w Szczytnie, GBSBank oraz eService, Planet Pay.

Partnerzy wspierający: KoKo Kamper, Fundacja Cyberium, Krajowy Związek Banków Spółdzielczych.

Pozostałe aktualności