Największe filmowe hity tej jesieni z Bezgotówkowym Kinem Objazdowym!

24
października

Najbardziej wyczekiwaną w tym roku, uwielbianą przez każdego dzieciaka animację "Psi Patrol: Wielki film" oraz polski kandydat do Oscara "Chłopi" gramy październiku i listopadzie w Bezgotówkowym Kinie Objazdowym! 

Sprawdź, kiedy odwiedzimy Twoje miasto: filmowobezgotowkowo.pl/trasa_kina

Psi Patrol: Wielki film
Kiedy w Mieście Przygód ląduje magiczny meteor, szczeniaki z Psiego Patrolu zyskują supermoce, które przekształcają je w Kosmopieski! Dla Skye, jej nowe moce są spełnieniem marzeń. Sprawy przybierają gorszy obrót, gdy wróg piesków Humdinger ucieka z więzienia i łączy siły z Victorią, która jest naukowcem. Oboje planują ukraść niezwykłe moce. Gdy los Miasta Przygód wisi na włosku, Kosmopieski muszą powstrzymać złoczyńców, zanim będzie za późno. Skye przekona się w końcu, że nawet najmniejszy szczeniak może zrobić największą różnicę.

Zobacz zwiastun: https://youtu.be/6fS65BViGJQ

Chłopi
Na tle zmieniających się pór roku i sezonowych prac polowych rozgrywają się losy rodziny Borynów i pięknej, tajemniczej Jagny. To właśnie kobiety, w szczególności tragiczna postać Jagny, znajdą się w sercu fabuły. Unikalny mikroświat wiejskiej wspólnoty stanie się pretekstem do opowiedzenia uniwersalnej i niesamowicie aktualnej historii. Historii o tragicznej miłości i życiu w małej społeczności, gdzie reguły i brutalne zasady gry wyznaczają każdemu określone miejsce w grupie, a wyjście poza ciasne ramy grozi upokorzeniem i odrzuceniem.

Zobacz zwiastun: https://youtu.be/rILKSimhfA4

Pozostałe aktualności