Keanu Reeves – najfajniejszy aktor świata w nowym filmie „John Wick 4”

16
marca

Zdaniem wielu krytyków najlepszy film akcji od wielu lat, czyli czwarty rozdział historii Johna Wicka, pojawi się w naszym repertuarze już 24 marca! Rekordowa ilość akcji, kul, krwi i rozbitych samochodów oraz sekwencje walk, które przejdą na zawsze do historii kina. Najnowsza odsłona Johna Wicka przebija wszystko to, co widzieliśmy w trzech poprzednich częściach.

Mówi się, że wykonawca roli "Baby Jagi" Keanu Reeves to najskromniejszy, najbardziej życzliwy i empatyczny, ale jednocześnie najbardziej doświadczony przez życie aktor Hollywood. Rozdaje potrzebującym miliony dolarów, jeździ metrem, jada śniadania z bezdomnymi. Na czym polega fenomen Keanu, który właśnie zagrał w czwartej części filmu „John Wick”?
Keanu mógł zostać zawodowym hokeistą, jednak marzenia pokrzyżowała mu kontuzja. Ponieważ zawsze był świetnym sportowcem, mógł zaistnieć w kinie akcji. Po sukcesie „Matrixa” stał się specjalistą od ratowania świata. Walczył, strzelał, doznawał kontuzji, podnosił się z nich jako Neo, Johnny Mnemonic, John Constantine, Klaatu, czy w końcu kultowy John Wick. Mówi się, że 90% wyczynów kaskaderskich, walk i akrobacji na planie wykonuje sam. Co ciekawe, na planach filmowych wita się z każdym pracownikiem, podając mu dłoń. Nie raz przekazał imponującą część swojego wynagradzania potrzebującym.
Majątek Keanu szacuje się na 500 milionów dolarów. Aktor nadal jeździ metrem, choć stać go na prywatne odrzutowce. Dopiero w wieku 40 lat kupił dom w Hollywood. Wszyscy mówią, że jest zwyczajnym facetem, któremu nie uderzyła woda sodowa do głowy. W 1997 roku paparazzi sfotografowali Keanu w zachodnim Hollywood, kiedy jadł śniadanie z bezdomnym. Podobno spędził z nim dwie godziny, siedząc na ziemi i rozmawiając.

"Baba Jaga" zbliża się wielkimi krokami, również do Twojego miasta!
Sprawdź, jak Keanu Reeves radzi sobie w nowej odsłonie kultowego Johna Wicka!

Lista seansów w Twojej miejscowości: https://filmowobezgotowkowo.pl/film/285

Pozostałe aktualności